TECHLIFE X9 bazar

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

TECHLIFE X9 bazar. Najazdené 240km. Záruka 20 mesiacov.

Dostupnosť Skladom
Cena €2 083,30 bez DPH
€2 500    
Kód tovaru 193500
Kategória Elektrokolobežky
 

Kolobežka je náš predvádzací model. Najazdené má iba 240km. Je na nej prerobená plynová páčka na palec - oveľa lepšie dávkovanie plynu. Displej s plynom na ukazovák pribalíme ku kolobežke. Ďalšie príslušenstvo: pevnejšie clampy a vzduchový tlmič. 

Pri tejto bazárovej kolobežke je možný iba osobný odber.

 

 

Ešte väčší výkon vďaka LG!

Lítium-iónová batéria od LG 32Ah / 72V poskytuje dojazd až 100 km. Najnovšia technológia optimalizuje proces nabíjania a tým zaisťuje spoľahlivú prácu batérie po celú dobu používania. Batérie s väčšou kapacitou umožňuje dlhšiu dojazd. Na dojazd majú ale veľký vplyv aj iné faktory ako: váha užívateľa, spôsob jazdy, používanie jedného alebo dvoch motorov, používanie režimu eco / turbo, dobré zaobchádzanie s batériou, správne nastavené brzdy, teplota a mnoho ďalších. Dojazd určený v špecifikácii je maximálna. Možno ho dosiahnuť za ideálnych podmienok, na rovnej ceste pri jazde na jeden motor v režime ECO bez vetra, pri váhe užívateľa cca 65 kg.

 

Zvýšili sme rýchlosť na 100 km / h!

Dva silné bezkartušové elektrické motory s výkonom 3200W (MAX výkon až 6000W ) umožňujú dosiahnutie rýchlosti až 100 km / h. Ešte nikdy nebola jazda tak extrémne rýchla!

 width=

Terénny dezén pneu

Široké 11-palcové kolesá s terénnym dezénom a dvojité tlmenie ideálne stlmí každú nerovnosť na ceste počas jazdy. Hydraulické kotúčové brzdy významne skrátia brzdnú dráhu.

LED osvetlenie novej generácie

LED osvetlenie využíva SMD diódy. Svetlo s vysokým tokom svietenia perfektne osvetľuje oblasť, v ktorej sa budete pohybovať.

Nádherné farby na displeji

Vďaka vylepšenej kvalite zobrazenia a zväčšenému kontrastu sú všetky parametre jazdy dokonale viditeľné aj pri silnom slnku a rýchlej jazde.

Výkon, ktorý dáva veľké možnosti

Upravte štýl jazdy pomocou režimu Eco / Turbo a zabezpečte svoju kolobežku proti krádeži. Techlife X9 má vstavané zabezpečenie proti krádeži, ktoré po otočení kľúčom úplne zablokuje elektroniku kolobežky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: