19 položiek celkom

Cena

023
1023

Značky

Zobrazených položiek: 19
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Quad
Tip
€2,50 bez DPH
€3
Masterlan quad optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konektory a
Kód: A500005522
Masterlan OPTE48FO1 - optická zemní spojka, 48 vláken
Tip
€18,30 bez DPH
€22
Optická zemní spojka s možností instalace pod zem nebo ven, například na sloup a slouží pro spojení optických kabelů, v maximálním počtu 48 vláken v jedné vestavěné oboustranné optické kazetě. Každá strana kazety pojme až 24 svárů a to ve 2 řadách. Zemní
Kód: A500004784
Masterlan optická spojka LC-LC, APC, Singlemode, Quad
Tip
€1,80 bez DPH
€2,20
Masterlan quad optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: APC Konektory a
Kód: A500004269
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Multimode OM4, Simplex
Tip
€0,80 bez DPH
€0,90
Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Kompatibilní s OM2/3. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM4) Pro typ kabelu: Multi Mod
Kód: A500004052
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Duplex
Tip
€1,60 bez DPH
€1,90
Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Kompatibilní s OM2/3. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM4) Pro typ kabelu: Multi Mode Typ brou
Kód: A500004054
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Multimode OM4, Duplex
Tip
€1,30 bez DPH
€1,50
Masterlan duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Kompatibilní s OM2/3. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM4) Pro typ kabelu: Multi Mode
Kód: A500004053
Ubiquiti UF-ADAPTER-APC-50 - UFiber Adapter APC, 50-pack
Tip
€7,20 bez DPH
€8,60
UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexní s jedním SC konektorem na každé straně s broušením APC, určená pro singlemode kabely. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Balení obsahuje 50 kusů těchto spojek. Technick
Kód: A500003273
Masterlan optická spojka LC-LC, APC, Singlemode, Duplex
Tip
€1,20 bez DPH
€1,40
Masterlan duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: APC Konektor
Kód: A500001665
Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Duplex
Tip
€0,90 bez DPH
€1,10
Masterlan duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: APC
Kód: A500001652
Keystone adaptér SC
Tip
Keystone adaptér SC
Skladom do 3 dní
€0,80 bez DPH
€0,90
Spojka optických konetorů SC/APC singlemode, simplex; Adapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)
Kód: A500001167
Optická spojka LC-LC, PC, Multimode, Duplex
Tip
€1,20 bez DPH
€1,40
Masterlan simplexní optická spojka pro konektory LC s broušením PC, multimode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry: Konektor: LC - LC Typ: Multi Mode Model: Duplex Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB
Kód: 509967
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
Tip
€0,90 bez DPH
€1,10
Masterlan duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: PC Konektory
Kód: 509966
Optická spojka SC-SC, PC, Multimode, Duplex
Tip
€1,30 bez DPH
€1,50
Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením PC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry: Konektor: SC - SC Typ: Multi Mode Model: Duplex Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2
Kód: 509965
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Duplex
Tip
€0,70 bez DPH
€0,80
Masterlan duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konektor
Kód: 509964
Optická spojka SC-SC, PC, Multimode, Simplex
Tip
€0,60 bez DPH
€0,70
Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením PC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry: Konektor: SC - SC Typ: Multi Mode Model: Simplex Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.
Kód: 509963
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex
Tip
€0,50 bez DPH
€0,60
Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konekto
Kód: 509962
Optická spojka ST-ST, UPC, Multimode, Simplex, BEZ příruby
Tip
€0,70 bez DPH
€0,80
Optická spojka ST-ST, UPC, Multimode, Simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna. Parametry produktu: Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC. BEZ příruby Váh
Kód: 509961
Optická spojka ST-ST, UPC, Singlemode, Simplex, BEZ příruby
Tip
€0,70 bez DPH
€0,80
Optická spojka ST-ST, UPC, Singlemode, Simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna. Parametry produktu: Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu Teplota: -40oC až +85oC. BEZ příruby Vá
Kód: 509960
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad
Tip
€2 bez DPH
€2,40
Masterlan quad optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Kompatibilní s OM2/3. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM4) Pro typ kabelu: Multi Mode Ty
Kód: A500004055